kim_jestesmy

jest firmą zajmującą się bezpośrednim importem i zaopatrzeniem laboratoriów diagnostycznych w produkty wyposażenia i aparaturę diagnostyczną najwyższej jakości. Jesteśmy mi.in. dystrybutorem i przedstawicielem firmy Improve Medicals oraz Caretium, oferujących m.in. najwyższej jakości system próżniowy do pobierania krwi IMPOVACUTER®, urządzenia do badań laboratoryjnych, opieki klinicznej i inne.

W naszej ofercie znajdą państwo produkty używane na co dzień w laboratoriach diagnostycznych oraz szpitalach, znanych i sprawdzonych również na polskim rynku producentów. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać stawianym przed nami wymaganiom, znajdując najlepsze rozwiązanie, które zapewni najwyższą jakość produktów przy możliwie najniższej cenie.

Biomedico rozpoczęło również współpracę z włoską firmą Microtrace Diagnostici , stając się w 2013 wyłącznym dystrybutorem testów MyCare. Microtrace Diagnostici jest producentem i wykonawcą testów na nietolerancję pokarmową MyCare Test. Microtrace Diagnostici produkuje i dostarcza systemy diagnostyczne dla laboratoriów klinicznych, testy nietolerancji pokarmowej oraz inne rozwiązania w tej dziedzinie medycyny. Microtrace jest częścią koncernu Bio Group, współpracuje z Uniwersytetem w Perugi we Włoszech i od 2010 roku jest producentem zestawu pobraniowego krwi do badań poprzez nakłucie palca, dzięki czemu badanie nietolerancji pokarmowej stało się możliwe w innych krajach takich jak: Wielka Brytania, Emiraty Arabskie, Rumunia, Polska, Turcja.
Od 2013 roku testy nietolerancji pokarmowej MyCare są dostępne dla klientów na terenie naszego kraju. Poprzez szybką obsługę kurierską dostępność testów nie jest ograniczona terytorialnie w żaden sposób. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci zaoszczędzają czas i pieniądze otrzymując wynik najbardziej precyzyjnego badania nietolerancji pokarmowej dostępnego na polskim rynku.